منو شرکت ها خانه جستجو پروفایل
کارایی بهتر در اپلیکیشن
دانلود
خرید اشتراک

آموزش مدیریت پروژه های چابک با مایکروسافت پروجکت

نمایش متمرکز

بانی بیافور

1:16:38

|

زبان فارسی

551 بازدید

سرفصل های دوره

 • 1 - خوش آمد گویی
  01:30
 • 2 - یک مرور کوتاه از مدیریت پروژه های چابک
  03:54
 • 3 - مطالبی که باید بدانید
  00:55
 • 4 - استفاده از فایل های تمرینی
  00:34
 • 5 - تنظیم گزینه های پروژه
  02:00
 • 6 - تعریف زمان کاری
  02:56
 • 7 - ایجاد فیلدهای سفارشی برای مدیریت ویژگی ها
  04:45
 • 8 - اختصاص ویژگی ها به یک اسپرینت
  09:07
 • 9 - اختصاص منابع به ویژگی ها
  06:18
 • 10 - به روز رسانی پیشرفت ویژگی ها
  06:57
 • 11 - رسیدگی به ویژگی های تکمیل نشده
  05:08
 • 12 - تهیه یک گزارش با چارت بورداون
  08:45
 • 13 - درک ابزارهای داخلی در پروژه های چابک
  03:11
 • 14 - راه اندازی روش چابک در یک پروژه
  02:41
 • 15 - اضافه کردن کار به بک لاگ
  04:01
 • 16 - اختصاص وظایف به اسپرینت ها در یک پروژه scrum
  03:49
 • 17 - ثبت پیشرفت
  03:59
 • 18 - نمایش وظایف چابک در یک پروژه ترکیبی
  04:10
 • 19 - مروری بر گزارشات چابک موجود در نرم افزار
  01:21
 • 20 - مراحل بعدی
  00:37
 • Agile Project Management with Microsoft Project.zip
 • توضیحات


  دراین دوره یاد می گیرید چطور پروژه های ‏چابک را با ماکروسافت مدیریت کنید، فیلدهای سفارشی مثل features و sprintsرا برای ردیابی عناصر منحصر به فرد در پروژه چابک ایجاد کنید و لیست وظایف پروژه چابک‏ را هنگام تکمیل، مدیریت و بروزرسانی کنید، بانی بیافور دراین دوره نحوه مدیریت وظایفی که به طور قدیمی برنامه ریزی شدند را درکنار وظایف چابک نشان میدهد. او همچنین پیشرفت پروژه های چابک را پیگیری میکند و گزارش هایی از درصدد تکمیل وظایف و افزایش سرعت تیم ارائه میدهد. مباحث عبارتند از: تنظیم گزینه های پروژه تعیین زمان کار تنظیم فیلدها و نماهای سفارشی ساخت وظایف اختصاص وظایف به اسپرینت ها وظایف منابع پروژه های چابک پیگیری پیشرفت ها تهیه گزارش با چارت بورداون

  توضیحات بیشتر


  - آیا از روش های اسکرام یا کانبان برای مدیریت پروژه های خودتون استفاده می کنین؟ آیا پروژه های شما اغلب در پایان به بخشی چابک و بخشی آبشار سنتی تبدیل میشن؟ شما میتونین تکنیک چابک یا اِجایل رو به کمک مایکروسافت پروژکت برای پروژه های خودتون به کار ببرین. حتی بهتراز اون، شما میتونین وظایف برنامه ریزی شده سنتی و تکنیک چابک رو در یک فایل پروژه در کنار هم مدیریت کنین. نرم افزار "پراژکت آنلاین دسکتاپ کلاینت" روش های اسکرام و کانبان رو پشتیبانی میکنه. اگه نرم افزار پراژکت آنلاین دسکتاپ کلاینت، ‏ رو ندارین نگران نباشین. این دوره شامل ویژگی های چابک نرم افزار پراژکت آنلاین دسکتاپ کلاینت، ‏ هست و همچنین شما رو راهنمایی میکنه که برای ایجاد یک پروژه چابک بتونین هر گونه افزودنی به پروژه اضافه کنین. با این تکنیک ها میتونین پروژه های چابک خودتون رو با استفاده از مایکروسافت پروژکت، برنامه ریزی، پیگیری و مدیریت کنین. من بانی بیافور هستم، و سالهاست به سازمان ها برای مدیریت پروژه هاشون کمک میکنم و تقریبا بیشتر اوقات از مایکروسافت پروژکت استفاده کردم. خوب اگه آماده هستین، در این دوره آموزشی Linkedin ، من رو با رویکرد چابک در مایکروسافت پروژکت همراهی کنین.

  - رویکردهای چابک برای زمانی مناسب هستن که یک سازمان قصد داره زودتر مزایای خودش رو بدست بیاره، یا کسب و کارهایی که به تغییرات متعدد نیاز دارن. شما میتونین با نیاز های حال حاضر کسب و کارتون شروع کنین. اگه اونها به تغییراتی نیاز داشتن، اشکالی نداره. به راحتی میتونین اونها رو در بک لاگ ها یا تکرار بعدی اضافه کنین. مدیریت پروژه چابک ، فرایندی هست که شما برای مدیریت و اجرای پروژه های چابک از اون استفاده میکنین. دو رویکرد رایج برای پروژه های چابک، اسکرام و کانبان هستن. در پروژه های اسکرام، کارها به شکل تلاش های کوتاه مدت به نام تکرار ها یا اسپرینت ها انجام میشه. نکته اینجاست که ارزش رو در قطعه های کوچک متعددی انتقال بدیم و تغییرات رو به راحتی هماهنگ کنیم. همه اسپرینت ها در یک پروژه زمان یکسانی دارن. میتونین مدت تکرارها یا اسپرینت ها رو برای 2 تا 12 هفته تنظیم کنین. بر خلاف پروژه های سنتی، اگه کاری که برای اون اسپرینت درنظر گرفته شده مدت بیشتری طول بکشه ،مدت اسپرینت ها زیاد نمیشه. در عوض، کار ناتمام به اسپرینت بعدی منتقل میشه. پروژه های چابک، روی ارائه ارزش کسب و کار تمرکز دارن، نه مستند سازی. به همین خاطره که اعضای تیم متعهد به اجرای پروژه میشن. اونها در نزدیکی هم کار می کنن و ارتباط رو در رویی با هم دارن و از ابزارهای همکاری قدرتمندی استفاده میکنن. صاحب محصول با هماهنگی تیم تصمیم میگیره که چه ویژگی هایی باید در هر اسپرینت ارائه بشه. تنها اسناد ارائه شده در پروژه های چابک، بخشی از نتایج پروژه، مثل یک راهنمای کاربر هست. کانبان مثل خط مونتاژه ، به طوری که تویوتا برای افزایش بازده تولید، کانبان رو ایجاد کرد. کانبان روی حفظ یک سرعت گردش کار ثابت تمرکز داره. در پروژه های IT، این کار برای مدیریت نگهداری نرم افزار در جریان یا تحویل مداوم ویژگی های جدید مفیده، مثل ویژگی هایی که اغلب به طور مداوم در محصولات نرم افزاری مبتنی بر ابر منتشر میشن. روش کانبان به راحتی به طور تصویری کارها رو هنگام پیشرفت در جریان کار،پیگیری می کنه. تیم ها بر روی کار در حال پیشرفت تمرکز می کنن که این چند وظیفه ای بودن روکاهش و بهره وری رو افزایش میده. با این حال، صاحب محصول میتونه کار رو در هر زمانی دوباره اولویت بندی کنه. به این ترتیب، هنگامی که تیم یک مورد رو تکمیل می کنه، به سادگی آیتم بعدی انتخاب میشه، هدف اینه که چرخه زمانی بهینه بشه، یعنی زمانی که هر آیتم در جریان کار سپری میکنه. نقش ها در تیم های کانبان، قابل انعطاف هستن، بنابراین هر کس می تونه برای از بین بردن تنگناها با بقیه همکاری کنه. تشابهاتی بین پروژه های چابک و سنتی وجود داره. در هردو باید زمانی رو برای ایجاد یک چشم انداز برای پروژه صرف کنین. همچنین الزاماتی رو برای محصولاتتون باید درنظر بگیرین، البته نه فقط زمانی که پروژه سنتی رو مدیریت میکنین. با این حال برخی از روش هایی که استفاده میکنین با روش های سنتی توافق شده در طول حیات پروژه که تیم از اونها استفاده میکنه تفاوت داره. در نهایت ارتباط با ذینفعان هنوز هم برای رسیدن به موفقیت ضروریه.

  - قبل ازاینکه شروع کنیم چند تا موضوع هست که باید در مورد این دوره آموزشی بدونین. ابتدا باید با اصول اولیه نرم افزار مایکروسافت پروژکت آشنایی داشته باشین، مثل ریبن، نمایش ها، ایجاد وظایف و اختصاص منابع. به این ترتیب، میتونیم به نحوه استفاده از مایکروسافت پروژکت برای مدیریت پروژه های چابک بپردازیم. بعد، این دوره دو رویکرد چابک مهم یعنی اسکرام و کانبان رو در بر می گیره. من خیلی وارد جزئیات این رویکردها نمیشم. درواقع نحوه اجرای این روش ها رو با مایکروسافت پروژکت توضیح میدم. بلاخره این دوره ویژگی های بک لاگ حاصل از پیشنهاد اولیه بوسیله توسعه کارت های برنامه و برآورد پوینت ها رو ارائه نمیده. این دوره از زمانی شروع میکنه که ویژگی ها برای کار آماده باشن.

  - اگه به فایل های تمرینی این دوره دسترسی دارین میتونین اونها رو همین الان دانلود کنین. فایل های تمرینی در فولدر فایل های تمرینی قرار داره که من اون رو روی دستکتاپ ذخیره کردم. شما میتونین اون رو هرجایی که دوست دارین ذخیره کنین. فایل های هر درس در زیر پوشه مخصوص خودش قرار گرفته. اگه فایل های تمرینی رو در اختیار ندارین اشکالی نداره. میتونین از فایل های پروژه های خودتون استفاده کنین. توصیه می کنم در طول این دوره ما رو همراهی کنین. بیاین شروع کنیم.

  مشاهده بیشتر
  نظر کاربران
  امتیاز
  0
  0
  0
  0
  0
  میانگین 0
  کل رای ها0
  نمایش متمرکز
  Bonnie Biafore - بانی بیافور PMP/ مهندس/ نویسنده پرفروش ترین کتابها "بانی بیافور" بیش از 25 سال سابقه ساخت و توسعه نرم افزار و مدیریت پروژه دارد. "بانی بیافور" یک حرفه ای در مدیریت پروژه (به اختصار PMP) و مهندسی است با بیش از 25 سال سابقه مدیریت ساخت و توسعه و اجرای پروژه هایی درحوزه های مخابرات، صنایع همگانی و صنایع IT. وی همچنین بیش از 25 کتاب برنده جایزه نوشته است، از جمله میکروسافت پروژه 2013: راهنمای گمشده، مدیریت موفق پروژه ( برنده جایزه سال 2012 در رقابت بین المللی STC 2012)، کتاب های جیبی 2015: راهنمای گمشده 2015 (راهنمای رسمی تعلیم برای Quickbookها)، و کتاب مربی مدیریت پروژه شما. رمان او، به نام Fresh Squeezed هم اکنون در آمازون و سایر مراکز تجاری در دسترس است. او همچنین وقتی پشت کامپیوترش نباشد ، خدمات مدیریت پروژه و مستند سازی فنی ارائه می کند، وی با دو سگ کوهی اش در کوه پیاده روی می کند، کلاس های رقص هوایی می رود، و غذاهای ماهرانه ای می پزد. می توانید او را در LinkedIn به آدرس https://www.linkedin.com/in/bonniebiafore پیدا کنید.

  لیندااپ ، یلتفرمی برای ارئه آموزش های لیندا با ترجمه و دوبله فارسی با بالاترین کیفیت و ترجمه شده توسط متخصصین هر حوزه. آیا تا بحال در کلاس های مولفین برترین کتب IT جهان شرکت کرده اید؟
  با لیندااپ تجربه ای جدید از آموزش داشته باشید.
  با محصولات آموزش ویدئویی لیندااپ لذت آموزش نا محدود و حس زیبای حرکت در مرز های دانش IT پابه پای نام آور ترین اساتید و مدرسان جهانی ، گوارای وجودتان.

  بزرگترین آرشیو آموزش های لیندا با دوبله فارسی

  لیندا دوبله - بزرگترین آرشیو آموزش های لیندا به زبان فارسی - لیندا دوبله ، دانلود آرشیو کامل آموزش های لیندا دانلود زیرنویس لیندا ، تمام آموزش های Lynda ، دوبله فارسی لیندا ، فیلم های آموزشی لیندا Lynda Farsi , Lynda.com فارسی ، زیرنویس فارسی لیندا ، ترجمه لیندا

  • زبان فارسی
  • جلسات 20
  • مدت زمان 1:16:38
  • زیرنویس فارسی دارد
  • تاریخ انتشار در فرین پلاس ۱۴۰۱/۰۹/۰۸

  دوره های مرتبط با اگیل

  دوره های مرتبط با مدیریت پروژه

  دوره های مرتبط با برنامه ریزی پروژه

  دوره های مرتبط با پروژه مایکروسافت

  0