خرید اشتراک

دوره رهبری نیروها برای رسیدن به نتایج دلخواه

نمایش متمرکز

لیزا گیتس

57:50

|

0 عضو

129 بازدید

سرفصل های دوره

 • 1 - مقدمه
  01:47
 • 2 - چه چیز هایی را قبل از شروع دوره باید بدانید
  01:34
 • 3 - پنج سوال برای شروع
  03:17
 • 4 - چطور به مسئولیت پذیری برسیم
  01:55
 • 5 - تنظیم قرار داد مربی رشد
  02:13
 • 6 - مروری بر رویکرد های حمایتی و چالشی
  05:21
 • 7 - چگونگی بازخورد دادن در فرایند رشد
  04:09
 • 8 - افزایش سهم مسئولیت پذیری
  03:17
 • 9 - چطور بشنویم تا رشد کنیم
  03:34
 • 10 - به کارمندان خود برای رشد کمک کنید
  03:45
 • 11 - چطور به تازه وارد ها کمک کنیم
  05:04
 • 12 - راهنمایی مربی رشد برای افرادی با عملکرد سطح پایین
  04:36
 • 13 - چطور افرادی با عملکرد سطح پایین را راهنمایی کنیم
  06:36
 • 14 - چالش در راهنمایی افرادی با عملکرد سطح بالا
  04:03
 • 15 - چطوری افرادی با عملکرد سطح بالا را راهنمایی کنیم
  05:20
 • 16 - قدم های بعد
  01:19
 • Ex_Files_Coaching_Results.zip
 • توضیحات


  مربی رشد مثل مدیر باید مهارت هایی را یاد بگیرد . این مهارت ها در زمینه های گوناگونی هستند . این افراد برای تاثیر گذاری بودن باید انواع مختلفی از مهارت ها را فرا بگیرند و در زمان مناسب به کار ببندند . در این دوره مربی رشد Lisa Gates مهارت های لازم برای تبدیل شدن به یک مدیر و مربی رشد تاثیر گذار را آموزش میدهد . همچنین به شما کمک میکند از برخی استباهات رایج در این زمینه خودداری کنید. شما میتوانید از مهارت هایی که در این دوره یاد می گیرید در محل کار خودتان و در زندگی روزمره استفاده کنید.

  توضیحات بیشتر


  به عنوان مدیران یک کسب و کار شما همیشه از یک طرف با محدودیت زمان و منابع طرف هستید و از طرف دیگه با انتظارات تموم نشدنی . باید به اهدافتون برسید و باید بتونید افرادتون رو مدیریت کنید که اونا هم به اهدافشون برسن و همه کار ها به بهترین شکل ممکن انجام بشه . وقتی استراتژی تغییر میکنه و برای پروژه های جدید شما باید بتونید رویکرد خودتون رو عوض کنید . پس فکر میکنم دلیل اینکه دارید این دوره رو میبینید اینه که از قبل احساس تعهدی برای کمک به رشد افرادی که دارن سعی میکنن پیشرفت کنن دارید . و الان دنیال استراتژی هایی هستید که شمارو به نتایج بهتری برسونه و زمان رو براتون کوتاه تر کنه . سلام من لیزا گیتس هستم و مشاور و معاون اجرایی سازمان ها هستم . این دوره با هدف آموزش اون استراتژی ها به شما طراح شده . برای این کار من روی سه حوزه ی مختلف تمرکز میکنم . افرادی که میخوان عملکردشون رو ازتقا بدن ، افراد که میخوان شغلشون رو پیشرفت بدن و افرادی که عملکرد خوبی دارن . همه اون ها توانایی ها و چالش های خاص خودشون رو دارن و اگر دقت کرده باشین میدونین که افراد مختلف زمان هایی رو ار بازده معمول خودشون فاصله میگیرن . شما در این دوره یاد میگیرید که به افراد کمک کنید از پس اون زمان های سخت بربیان و اونارو سپری کنن . همچنین یاد میگیرید که چه افرادی رو میشه هدایت کرد و چطور . اینجوری میتونید زمنتون رو صرف افراد درست کنین . ما بهتون میگیم که چطور مسئولیت پذیری رو بالا ببرید و توانایی شنیدن رو تقویت کنید . ما کمک میکنیم که شما عملکردتون رو تقویت کنید و به نتایج دلخواه برسید و با من همراه باشید .

  برای اینکه بیشترین استفاده رو از این دوره بکنیم باید مطمئن شیم که همه از یک نقطه شروع میکنیم . باید پایه های مشخصی رو بدونیم . اگر به تازگی به عنوان مدیر مربی یک کسب و کار شروع به کار کردین بهتون پیشنهاد میکنم که ویدیو من با عنوان مربی گری رشد و پیشرفت کارمندان رو ببینید . چون هم مهارت ها و ابزار های لازم برای شروع راهبری رو بهتون میده و هم وقتی که وارد این دوره بشیم من از چیز هایی مثل مدل رشد ،سوال های قدرتمند ، شنیدن فعال و رهبری کارمندان استفاده میکنم که میتونید اونجا یاد بگیرید . همچنین مشاهده ی دوره ی Britt Andreatt ، کارهای فوق العاده برای تیم شما ، رو بهتون پیشنهاد میکنم . چون پیشرفت روز به روز تیم شما به نوع واگذاری کارهاتون بستگی داره . و برای موفق شدن در این زمینه باید مدیریت قوی ای داشته باشید . خیلی خوبه اگر بتونید حجم کار هارو برای بالا بردن کیفیت نهایی کمتر کنید . اما حتی بهتره که کارهایی رو به افراد محول کنید که باعث پیشرفتشون بشه و براشون تمرین باشه . حالا که صحبت از تمرین شد من به کار مربی گری شما به چشم یک تمرین نگاه میکنم . و به عنوان یه مربی رشد من تمرینی پر از مشتری دارم . من همیشه دارم تمرین میکنم . برای شما هم همینه . پس این دوره هارو ببینید تا بیشترین استفاده رو از این آموزش ها داشته باشید .

  حتما متوجه شدین که بعضی اوقات تعامل افراد با هم دیگه چقدر سخت میشه . مربی های رشد نمیتونن انتظاراتشون رو بگن و همه چیز یه جوری عجیب میشه . شاید توی این موقعیت ها شما ترجیح بدین که تقاضاتون رو به افراد بگید چون فقط میخواین که به هدفتون برسین و کارا انجام بشه . من میخوام بهتون پنج تا سوال اصلی رو معرفی کنم تا از سردرگمی توی حرفاتون جلوگیری کنید . ما باید درمورد راهنمایی، ارتباط، سادگی، چالش برانگیزی و ساختار حرف بزنیم . خب اولین سوال اینجاست . آیا کارمند شما پذیرای مربی رشد هست ؟ اید این رو بهتون بگم که همه مربی رشد نمیپذیرن . بعضی از مردم مربی رشد رو چیز بی دلیلی میدونن و براشون کاربرد نداره . و بعضی از افراد هم نمیتونن از خودشون ایده بگیرن و باعث پیشرفتشون بشن . نباید خودتون رو درگیر این افراد کنین . زمان ارزشمندتون رو با افرادی که پذیرای مربی رشد هتن بگذرونید . سوال دوم اینجاست . آیا مربی رشد میتونه مفید واقع بشه ؟ این به دلایل شما و کارمنداتون برمیگرده .دلیل شما ممکنه بلندپروازی باشه . شاید هم به خاطر رقابت طلبیتون باشه . اینکه میخواین باعث رشد بقیه ی مردم بشین . شما باید در اول هر دوره ی مربی گری تون دلایل رو هم علاوه بر اهداف و آمالتون مشخص کنید . باید همه اصول و قواعد تون رو بدونین . کارمندای شما هم باید دلایل و اهدافتون رو بدونن تا بتونن باهاتون همکاری کنن. آیا مربی رشد بودن ساده ست ؟ وقتی این کارو شروع میکنین ممکنه بخواین از همه ی ابزار هایی که دارین استفاده کنین . مدل ها و ابزار های خیلی زیادی برای این کار وجود داره و شما بهتره که یک ابزار مشخص رو انتخاب کنید و با همون به کارتون ادامه بدین . اینجوری سادگی کار برای به نتیجه رسیدن بهتون کمک میکنه . آیا مربی رشد بودن چالش برانگیزه ؟ به نظر من برای افرادی که این کارو دوست دارن میتونه خیلی جالب باشه . قسمت چالش برانگیز کار اینه که شما باید بتونید چالش های کارمنداتون رو کشف کنید و فرضیه هاشون رو بشنوین و باهاشون کار کنین . پس نقطه ای که انتخاب میکنید حمایت کنین یا به چالش بکشین جایی هست که حد رشد شما و کارمندانتون مشخص میشه . ما در این دوره سعی میکنیم که این مهارت هارو با شما تمرین کنیم تا به بهترین نتیجه برسین . و سوال آخر اینه که چه ساختاری بهترین نتیجه رو به شما میده ؟ وقتی میخواین که ساختار مورد نظرتون رو انتخاب کنین باید به چیز های زیاید توجه کنین . گزینه های زیادی هم وجود داره . شاید عملکرد بالارو انتخاب کنین . در این صورت برنامه های خاصی مربوط به میزان فروش رو باید مدیریت کنین . اگر با فردی که مشکلاتی در عملکردش داره مواجه باشید باید ایجاد تعادل رو بررسی کنین . نکته ی مهم اینه که متوجه بشین چه چیزی جواب میده و چه چیزی جواب نمیده . از تغییر دادن راهکارتون در مواقع نیاز نترسید .

  به عنوان یک مدیر مربی زمان ارزشمند ترین منبع شماست . پس اگر میخواین روی افرادی این زمان رو سرمایه گذاری کنید باید افراد رشد پذیر رو انتخاب کنید و من میخوام ویژگی های این افراد رو بهتون بگم . اولین ویژگی تعهد به پیشرفت هست . این ها افرادی هستن که عاشق یاد گیری اند . اونا برای مسئولیت زندگیشون رو قبول میکنن و میخوان که پیشرفت کنن . ویژگی دوم احترامه . افرادی که پذیرای مربی رشد هستن انتقاد هارو بدون اینکه بهشون برخورد کنه مپذیرن . اون ها خود آگاه هستن. اونا میتونن از خودآگاهیشون برای بررسی خودشون و تاثیر گذاری روی خود و بقیه استفاده کنن . ویژگی بعدی اینه که ذهن بازی دارند . اونا میتونن خودشون رو در شرایط مختلف تصور کنن حتی اگه واقعا مشکلی رو نداشته باشن میتونن به راه حلش فکر کنن . اونا دید گسترده و نامحدودی دارند که میتونن در هرزمانی جایگزین های کارامد تر رو پیدا کنن و مقاومت نکنن . خب حالا که ویژگی های این افراد رو میدونین شاید براتون سوال باشه که باید چتور این ویژگی هارو متوجه بشین . در فایل تمرین این دوره من یک تست رو قرار دادم که میتونین به افراد مورد نظرتون بدین تا در زمان مشخصی تکمیلش کنن . بعضی از مردم با دقت به ین سوال ها جواب میدن و برخی هم به سادگی از سوال ها میگذرن . و افرادی رو دارید که یه نگاه کلی میندازن و میگن این کار من نیست . این اصلا ایده ی بدی نیست که با افراد مناسب شروع کنین و انتخابشون کنین . افرادی که با عمق و دقت بیشتری به سوال ها جواب دادن برای شما کارآمد تر هستن . میتونین اونارو انتخاب کنین تا برای رسیدن به ایده آل هاتون بهتون کمک کنن . یک جلسه ی حضوری هم ترتیب بدین تا باهاشون فردی صحبت کنین . مدیریت زمان و منابع انسانی یک یاز مهمترین کارهایی هست که باید انجام بدین .

  مشاهده بیشتر
  نظر کاربران
  امتیاز
  0
  0
  0
  0
  0
  میانگین 0
  کل رای ها0
  نمایش متمرکز
  لیزا گیتس مشاور مذاکره و مربی اجرایی است که به افراد با پتانسیل بالا برای مذاکرات قدرتمند کمک می‌کند. او همچنین به عنوان یکی از موسسین شرکت‌ها، برنامه‌هایی را طراحی می‌کند که به شرکت‌ها و سازمان‌ها کمک می‌کند تا به زنان در موضوعاتی مانند مذاکره، حل اختلاف و هنر آموزش در محل کار کمک کنند. او یکی از نویسندگان مکرر مجله فوربس، The Muse، و LinkedIn است و کاره‌ای او در NPR و سی ان ان، و در نیویورک‌تایمز، مجله وال استریت، مجله More، و Real Simple ، در میان دیگر نشریات مورد استفاده قرار گرفته‌ است.

  لیندااپ ، یلتفرمی برای ارئه آموزش های لیندا با ترجمه و دوبله فارسی با بالاترین کیفیت و ترجمه شده توسط متخصصین هر حوزه. آیا تا بحال در کلاس های مولفین برترین کتب IT جهان شرکت کرده اید؟
  با لیندااپ تجربه ای جدید از آموزش داشته باشید.
  با محصولات آموزش ویدئویی لیندااپ لذت آموزش نا محدود و حس زیبای حرکت در مرز های دانش IT پابه پای نام آور ترین اساتید و مدرسان جهانی ، گوارای وجودتان.

  بزرگترین آرشیو آموزش های لیندا با دوبله فارسی

  لیندا دوبله - بزرگترین آرشیو آموزش های لیندا به زبان فارسی - لیندا دوبله ، دانلود آرشیو کامل آموزش های لیندا دانلود زیرنویس لیندا ، تمام آموزش های Lynda ، دوبله فارسی لیندا ، فیلم های آموزشی لیندا Lynda Farsi , Lynda.com فارسی ، زیرنویس فارسی لیندا ، ترجمه لیندا

  • زبان انگلیسی
  • جلسات 16
  • مدت زمان 57:50
  • زیرنویس فارسی دارد
  • تاریخ انتشار در سایت ۱۴۰۱/۰۹/۰۷

  دوره های مرتبط با گواهینامه حرفه ای منابع انسانی

  دوره های مرتبط با رهبری

  دوره های مرتبط با منابع انسانی