منو شرکت ها خانه جستجو پروفایل
کارایی بهتر در اپلیکیشن
دانلود
خرید اشتراک

شارون توی

Sharon Toye

درباره نویسنده

شارون تویی مشاور استراتژیک فرهنگ، مشارکت و تحول در بانک خصوصی Quintet است. او به طور رسمی شریک دفتر Heidrick & Struggles در لندن و عضوی از Leadership Consulting Practice بود که در آنجا ریاست مرکز برتر جهانی برای تسریع عملکرد تیم را بر عهده داشت.

مشاور استراتژیک فرهنگ، مشارکت و تحول در بانک خصوصی Quintet است. او به طور رسمی شریک دفتر Heidrick & Struggles در لندن و عضوی از Leadership Consulting Practice بود که در آنجا ریاست مرکز برتر جهانی برای تسریع عملکرد تیم را بر عهده داشت.

او که متخصص توسعه سازمان، روان درمانگر واجد شرایط و مشاور بسیار ماهر است، بیش از 20 سال تجربه به عنوان مربی اجرایی و تیم برتر دارد. او به عنوان مشاور رهبری بسیاری از شرکت‌های برتر جهانی در طیف وسیعی از صنایع، از جمله بانکداری سرمایه‌گذاری و مدیریت ثروت، مهندسی، و مخابرات، و همچنین برای تیم‌های برتر رهبران بازار با حمایت PE خدمت کرده است.

او دارای مدرک MBA از مدرسه بازرگانی لندن، کارشناسی ارشد روانشناسی سازمانی از کالج بیرکبک در دانشگاه لندن، و کارشناسی ارشد در روان درمانی یکپارچه است. او در بازنگری استراتژی کسب و کار و استراتژی+کسب و کار و همچنین در پزشکی قانونی مدیریتی منتشر کرده است.

0