خرید اشتراک

ژرمن پورشی

Germaine Porché

درباره نویسنده

ژرمن رئیس شرکت مشاوره ایگلز ویو است. او در کار با سازمان ها برای ایجاد پیشرفت های عملکردی در بهره وری و رهبری تخصص دارد. 23 سال تجربه مشاوره او در طراحی و ارائه برنامه های آموزشی است که نیازهای رشدی خاص مشتریان را در بر می گیرد، مانند طراحی مجدد کار سریع، پیشرفت های بهره وری، مشارکت کارکنان، مربیگری و مهارت های ارتباطی. مشتریان Eagle's View از طیف گسترده ای از صنایع و محیط های تجاری در 16 کشور هستند.

ژرمین مدرک کارشناسی ارشد علوم در توسعه سازمان را از دانشگاه آمریکایی واشنگتن دی سی و آزمایشگاه ملی آموزش (NTL)، بتل، مین دریافت کرد. او مدرک لیسانس مدیریت را از دانشگاه ما دریاچه دریاچه (OLLU)، سن آنتونیو، تگزاس دریافت کرد. ژرمین به عنوان مدرس در تمرین آموزش اجرایی، دانشکده تحصیلات تکمیلی بازرگانی جسی اچ. جونز، دانشگاه رایس، هیوستون، تگزاس.

ژرمن همراه با هشت خواهر و برادرش در لافایت، لس آنجلس بزرگ شد. خانواده او پس زمینه ای حاصل از ارتباطات، تنوع، سرگرمی، رهبری، اشتراک گذاری و البته - درگیری را فراهم کردند! او بیش از 20 سال است که با جد نیدرر ازدواج کرده است. آنها با دو سگ خود، میتزی و گاس، در هیوستون، تگزاس زندگی می کنند. ژرمن در اوقات فراغت خود از دویدن در ماراتن، یوگا، مسافرت و پختن غذای کایون لذت می برد.