منو شرکت ها خانه جستجو پروفایل
کارایی بهتر در اپلیکیشن
دانلود
خرید اشتراک
no-image

سی بی تی ناگتس

CBT Nuggets

درباره کمپانی

CBT Nuggets برای ارائه آموزش های ابتکاری که آموزنده، معنادار و جذاب است، مشهور است.

ما آموزش های متنوعی را عمدتاً در زمینه فناوری اطلاعات، مدیریت پروژه و موضوعات بهره وری اداری ارائه می دهیم. کتابخانه جامع ما شامل هزاران فیلم آموزشی از شبکه سیسکو گرفته تا مایکروسافت ورد است. چه بخواهید در یک امتحان گواهینامه قبول شوید، مهارت های خود را افزایش دهید یا به سادگی چیزهای جدیدی یاد بگیرید، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم!

تمام آموزش های ما از طریق پخش آنلاین ویدیویی با کیفیت بالا ارائه می شود. مشترکین می توانند 24 ساعت شبانه روز، هفت روز هفته، به راحتی با رایانه یا دستگاه تلفن همراه تمرین کنند.

مربیان CBT Nuggets ستاره های راک آموزش هستند که به دلیل تخصص، اعتبار در سطح صنعت و شخصیت های جذاب خود مشهور هستند. آنها CBT Nuggets را قادر می‌سازند تا آموزش‌های دقیق و به‌روز را با استفاده از سبک ارائه تخته سفید آرام ارائه دهند. هیچ اسکریپتی وجود ندارد، همیشه. مربیان ما عاشق آموزش هستند و این نشان می دهد!

مدیر عامل و بنیانگذار دن شاربونو زمانی که شروع به ضبط اولین ویدیوهای آموزشی CBT Nuggets در دهه 1990 کرد، مربی مایکروسافت بود. او می‌خواست به سازمان‌های بزرگ، تیم‌های کوچک و افراد کمک کند تا آموزش‌های جامع و متناسب با بودجه را ارائه دهند، و متوجه شد که این کار را نمی‌توان در کلاس درس انجام داد.

از مقر جهانی CBT Nuggets در یوجین، اورگان، دان و تیمش قول می‌دهند که تماشای هر ویدیو آموزنده، جامع، دقیق و سرگرم‌کننده باشد.

دوره های کمپانی

مرتب سازی بر اساس :
مرتب سازی بر اساس
جدیدترین
پربازدیدترین
زمان دوره
زیرنویس فارسی
1 2
...
33
فیلترسازی

0