منو شرکت ها خانه جستجو پروفایل
کارایی بهتر در اپلیکیشن
دانلود
خرید اشتراک

درباره طراحی گرافیک بیشتر بدانید

به دنبال یک دوره عالی طراحی گرافیک هستید؟ آن را در Udemy پیدا خواهید کرد. کارشناسان دنیای واقعی شما را گام به گام از طریق اصول اولیه (و فراتر از) طراحی مدرن راهنمایی می کنند. همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه از محبوب ترین برنامه های طراحی مانند Canva، Photoshop، Illustrator و غیره استفاده کنید. چه بخواهید یک طراح حرفه ای باشید یا فقط خلاقانه خود را بیان کنید، ما دوره مناسبی را برای شما داریم.

مرتب سازی بر اساس :
مرتب سازی بر اساس
جدیدترین
پربازدیدترین
زمان دوره
زیرنویس فارسی
فیلترسازی

دوره ها

زیرنویس فارسی
کورس کامل Adobe Firefly
1 2
...
14

سوالات متداول در مورد طراحی گرافیک

افراد هنرمند می توانند در زمینه طراحی گرافیک موفق شوند. طراحی گرافیک از عناصر بصری برای برقراری ارتباط با داستان، ایده ها یا پیام های یک برند استفاده می کند، بنابراین ارتباط کارآمد بودن ضروری است. طراحی گرافیک همچنین یک ابزار بازاریابی است، بنابراین همدلی نیز حیاتی است. طراحان گرافیک باید درک کنند که مخاطبان هدف آنها چه احساسی دارند، با چه مشکلاتی روبرو هستند و چه عناصر بصری را می توانند بپذیرند. در همین راستا، طراحان گرافیک باید در حل مسئله ماهر باشند. طراحان گرافیک نه تنها باید بتوانند درک کنند که چگونه به مخاطبان هدف خود دست یابند، بلکه باید بتوانند درک کنند که چگونه دارایی های طراحی آنها با هدف نهایی یک پروژه خاص مطابقت دارد. در نهایت، طراحان گرافیک باید صبور و آماده تغییر باشند. طراحان گرافیک بازخورد و فرصت‌های زیادی برای بهبود دریافت می‌کنند و به آنها اجازه می‌دهد تا موفق‌تر شوند.
طراحان گرافیک باید منبع بی پایانی از خلاقیت داشته باشند تا دائما ایده های جدید و هیجان انگیز را برای ایجاد عناصر بصری خلاقانه و جذاب توسعه دهند. طراحان گرافیک همچنین باید در داستان سرایی و حل مسئله مهارت داشته باشند تا نیازهای مخاطبان هدف خود را تعیین کنند و دارایی های گرافیکی را ایجاد کنند که داستانی را بیان کند تا آنها را وادار به انجام یک اقدام خاص کند. برندسازی یک مهارت ضروری برای طراحان گرافیک برای ایجاد عناصر بصری خاص یک برند است. مهارت های فنی وجود دارد که می تواند به یک طراح گرافیک کمک کند تا پیشرفت کند. برای مثال تایپوگرافی یکی از این مهارت هاست. اگر طراحان گرافیک درک کنند که فونت ها چگونه ساخته می شوند و بتوانند فونت های مناسب را برای یک پروژه انتخاب کنند، می توانند عالی باشند. سایر مهارت های فنی ضروری طراحان گرافیک باید شامل کدنویسی، رسانه های تعاملی و نرم افزار خلاق Adobe (Illustrator، InDesign و Photoshop) باشند.
خوشبختانه خرید همه تجهیزات و نرم افزارهای لازم برای تبدیل شدن به یک طراح گرافیک بسیار مقرون به صرفه تر شده است. اول از همه، مطمئن شوید که یک لپ تاپ یا دسکتاپ مناسب دارید. من حداقل 8 گیگابایت رم را برای اجرای آخرین نرم افزار طراحی محبوب توصیه می کنم. شما باید به نرم افزار طراحی دسترسی داشته باشید که شامل سه مورد زیر است: یک برنامه ویرایش عکس، یک برنامه برداری و یک برنامه طرح بندی. یک اشتراک ماهانه از Adobe برای Adobe Creative Cloud وجود دارد که به شما امکان می دهد به همه چیزهایی که نیاز دارید دسترسی داشته باشید. بسیاری از نرم افزارهای طراحی جایگزین ارزان تر و گاهی اوقات حتی رایگان هستند. خارج از یک کامپیوتر جامد خوب (رومیزی یا لپ تاپ) و دسترسی به نرم افزار، تنها چیز دیگری که نیاز دارید اشتیاق شما به یادگیری مبانی تئوری طراحی است که به شما توانایی تولید مرتبط را می دهد.
پاسخ کوتاه بله است. این به تجربه شما و اندازه متوسط ​​مشتری نیز بستگی دارد. اگر بتوانید بار مشتری تمام وقت رزرو کنید، به راحتی می توانید از میانگین حقوق یک طراح گرافیک جوان بیشتر شوید. این به این دلیل است که شما در مورد آنچه می توانید شارژ کنید و خدماتی که می توانید ارائه دهید انعطاف بیشتری دارید. فریلنسینگ به شما این فرصت را می دهد که برای سریع، عالی و کارآمد بودن، پول دریافت کنید. با موقعیت های حقوق بگیر، همیشه اینطور نیست. همچنین می‌توانید این گزینه را داشته باشید که نرخ‌های ثابت (برخلاف دستمزد ساعتی) را دریافت کنید که به شما فرصت می‌دهد تا زمانی که گردش کار خوبی داشته باشید، در زمان کمتری درآمد بیشتری کسب کنید. فریلنسینگ می تواند به دلیل جابجایی بی حد و حصر رو به بالا در هنگام فرصت های جدید مشتری پول ساز بسیار سودمند باشد.
نقش های زیادی در زمینه طراحی گرافیک وجود دارد و همه آنها در مهارت ها، تجربه و علایق متفاوت هستند. اگر تجربه کمی دارید یا اصلاً تجربه ندارید، می توانید کار خود را با یک دوره کارآموزی طراحی گرافیک یا یک سمت طراح گرافیک جوان شروع کنید. هنگامی که تجربه بیشتری در این حرفه به دست آوردید، می توانید به دنبال نقش های سطح ارشد مانند طراح گرافیک ارشد، مدیر ارشد طراحی گرافیک، کارگردان هنری یا کارگردان خلاق باشید. کسانی که مهارت‌ها و/یا علایق طراحی گرافیک خاصی دارند می‌توانند برای نقش‌هایی مانند ویرایشگر عکس، طراح وب، طراح چند رسانه‌ای، طراح نشریه، طراح تجربه کاربر (UX) و طراح رابط کاربری (UI) درخواست دهند.
طراحی گرافیک یک هنر منحصر به فرد است زیرا هم جنبه بازاریابی تجارت و هم خلاقیت هنر را با هم ترکیب می کند. کار اصلی یک طراح گرافیک این است که به طور موثر اهداف، خواسته ها، صدا و روایت شرکت را از طریق استفاده از پروژه های چاپی و دیجیتال به بیننده منتقل کند. این پروژه ها می تواند شامل طراحی لوگو، سربرگ، گرافیک رسانه های اجتماعی، گرافیک وب سایت، پوستر، بروشور، تابلو، منوها، محتوای سرمقاله و غیره باشد. طراحان گرافیک در فرآیند بازاریابی یک شرکت نقش دارند و با استفاده از رنگ، تایپوگرافی، عکس‌ها و طرح‌بندی به ایجاد یکپارچگی پیام‌های بازاریابی کمک می‌کنند.
0