منو شرکت ها خانه جستجو پروفایل
کارایی بهتر در اپلیکیشن
دانلود
خرید اشتراک
قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب سرویس فرین پلاس لازم است پیش از خرید اشتراک مورد نظر و دسترسی به محتوای وب سایت ، توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه فرمایید، فرین پلاس سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می‌گذارد و شما به‌عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، هستید.

تمامی محتواهای ارائه شده در سرویس فرین پلاس در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

برای دسترسی به نمایش محتوای موردنظر، کاربر باید اقدام به خرید اشتراک نماید. خرید اشتراک در واقع به منزله خرید دسترسی به محتواهای فرین پلاس است.

خرید اشتراک صرفاً جهت استفاده از سرویس فرین پلاس است و هزینه اینترنت را شامل نمی‌شود.

فرین پلاس در صورت مشاهده هرگونه اقدام غیرمتعارف برای دسترسی به اشتراک، خرید و ورود، این حق را دارد که این اقدامات غیرمجاز را متوقف و در ادامه اشتراک کاربر را لغو کند.

اگر حساب کاربری و رمز عبور در اختیار شخص دیگری قرار بگیرد، مسئولیت آن بر عهده صاحب حساب کاربری خواهد بود .

تعداد محتواهایی که کاربران با خرید اشتراک به آنها دسترسی پیدا می‌کنند ممکن است پیش از پایان مدت اعتبار اشتراک، تغییر یافته و دوره ها و آموزش هایی به مجموع محتواها اضافه یا از آن حذف گردد. همچنین ممکن است با تغییر مکان جغرافیایی خود به سایر کشورها، دسترسی به تعدادی از محتواها که اجازه نشر در خارج از کشور ندارند را از دست بدهید.

مشاهده تمامی محتوای موجود در سایت فرین پلاس تنها از طریق IPهای داخل ایران امکان‌پذیر خواهد بود.

اعمال غیرقانونی و مغایر با قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران به هر نحو ممکن ممنوع است.

استفاده از سرویس فرین پلاس هیچگونه حقی را برای کاربران در ارتباط با مالکیت فیلم های آموزشی و کتاب ها و به طور کلی هر محتوای ارائه شده و انتشار یا پخش عمومی آنها چه از طریق سرویس فرین پلاس و چه از طرق دیگر ایجاد نمی کند. مسلم است با پرداخت مبلغ، شما می توانید خدمات خریداری شده را در بازه زمانی مشخص شده مشاهده کنید، اما مالک این محتوا نخواهید شد و اجازه دانلود و بازنشر آن را ندارید.

فرین پلاس این حق را دارد که در صورت نیاز تغییراتی در قوانین ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت‌های سرویس یا همه سرویس به طور موقت یا دائمی شود.

هرجند ما تمام تلاش خود را برای بروز نگه داشتن محتوای آموزشی می کنیم اما در برخی از مواقع محتوا در سایت اصلی تغییراتی می کند که گاها این آپدیت ها دیرتر به دست ما می رسد بنابراین فرین پلاس فقط در مورد محتوای ارائه شده در وب سایت پاسخگو خواهد بود.

فرین پلاس با داشتن تنوع محتوایی ، این اختیار را به کاربر داده است تا خود طبق علایق و سلایق شخصی و علمی خود، محتوای آموزشی موردنظر خود را استفاده نماید، ما هیچ تضمینی بر اعتبار آنها و تأثیر مثبت یا منفی آنها بر مخاطب نخواهیم داشت.

ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل نه محدود به حذف یا اضافه‌کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست؛ لذا کاربر موظف به‌مرور قوانین طی استفاده از سرویس فرین پلاس است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد. این تغییرات در شبکه‌های اجتماعی و پیام های سیستم فرین پلاس به اطلاع کاربران خواهد رسید.

در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدیدکننده، توهین‌آمیز، غیراخلاقی، افتراآمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع است در قسمت مربوط به نظرات کاربران، قرار دادن لینک‌هایی به سایت‌های غیرقانونی، غیراخلاقی یا مبتذل و همین‌طور سایت‌هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می‌گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، ممنوع است.

هر کاربر در فرین پلاس حق ایجاد یک نام کاربری را دارد و ایجاد چند نام کاربری برای یک نفر جهت استفاده بیشتر از تسهیلاتی که برخی اوقات توسط سایت در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، ممنوع است. همچنین کاربران فرین پلاس حق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند.

در فرین پلاس به دلیل ماهیت اشتراکی بودن و اینکه به محض پرداخت اشتراک فعال و دوره ها در دسترس کاربر قرار می گیرد ، امکان برگشت وجه و لغو اشتراک به هیچ وجه وجود ندارد.

در فرین پلاس امکان دانلود دوره ها نیست و با خرید اشتراک می توانید دوره ها را به صورت آنلاین مشاهده کنید.

محتواهای موجود توسط یک نویسنده ، مدرس ، ناشر و یا شرکت تولیدی فیلم آموزشی تهیه شده است. فرین پلاس تنها یک بستر نمایش این محتواها بوده و نقشی در تولید آنها نداشته، از این رو مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده ندارد.

در صورت بروز شرایط فورس ماژور (مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و...) و پیش آمدهای خارج از کنترل فرین پلاس که منجر به قطع سرویس و ارائه خدمات شود، تا زمان برطرف شدن مشکل، این قرارداد معلق خواهد شد.

این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می‌کند.

ترافیک مصرفی کاربران فرین پلاس، بر اساس سیاست‌ها و تنظیمات اپراتورهای مختلف اینترنتی به‌صورت تمام‌بها یا نیم‌بها با رایگان محاسبه خواهد شد و فرین پلاس تضمینی برای محاسبه ترافیک نیم‌بها برای کاربران خود نخواهد داشت.

0